Přihlásit se

Jump4.cz

Jumpstyle community

Novinky Archiv červen 2012

09. čerČervnový jumpstylový sraz v Praze 2012

pohary-praha.jpg
Štítky výherních pohárů

Píše se datum 9. června 2012 a máme tu další jumpstylový sraz v Praze! Počasí nám nádherně vyšlo, ačkoli ráno to nevypadalo na slunko. Tentokrát sraz probíhal pod dohledem J-Jumpera, Wargora a Dawidowa.

Všichni jsme se sešli na Hlavním nádraží a jeli společně na místo konání, což byla Letná. V prvé řadě bylo uvítání, poděkování organizátorům za hudbu a ceny. Dále pak půlhodinová příprava, aby se Jumpeři protáhli a dopilovali poslední úpravy svého jumpu. Poté jsme zahájili battly jednotlivců. Jumperů bylo přihlášených kolem 20ti. Do poroty zasedl Wargor, XeOn a Dawidow. Battly jsme rozdělili podle stylů, abychom zjistili, jak je na tom každý se základy. Pokračovat ve čtení

04. čerJ4C League je u konce

j4c-league.jpg
J4C League zná svého vítěze

Jak si již každý může všimnout na stránkách J4C League league.jump4.cz, první edice ligy je u konce a i přes velké emoce známe vítěze této ligy. Z celkového počtu 57 registrovaných Jumperů získal ve finále proti Darkovi první místo Kentán, o třetí třetí místo se rozdělili J-Jumper společně s Wizzákem, kteří neodevzdali videa do malého finále.

Pokračování této ligy, určené pouze pro české Jumpery, není plánováno. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili ligy. Gratulujeme vítězům.

03. čerWorld Jumpstyle Crew in movie

wjc.jpg
World Jumpstyle Crew in movie

Protože byl projekt The Republic Of Jumpstyle spolu se všemi projekty pro českou komunitu zrušen, přichází Sedrick s podobným projektem jako právě TROJ, ale v celosvětovém měřítku.

Jelikož je administrátorem facebookové skupiny Jumperů, která si říká World Jumpstyle Crew, rozhodl se, že právě pro tyto Jumpery připraví společné video. Pokračovat ve čtení
TOPlist
cron