Přihlásit se

Jump4.cz

Jumpstyle community

Novinky Archiv červenec 2011

23. črcDruhá edice CJIL je tady!

Vše je připravené a proto nám nic nebrání odstartovat registrace do druhé edice české mezinárodní jumpstylové ligy. K registraci stačí zadat do registračního formuláře přezdívku, se kterou bude Jumper vystupovat po celou soutěž, země, ze které pochází a email, na kterém bude dosažitelný v případě nutnosti. Dále je nutné souhlasit s pravidly. To všechno a více informací najdete na stránkách CJIL http://cjil.jump4.cz (stránka je v anglickém jazyce)

Hodně štěstí všem zúčastněným.

23. črcReport: Červencové Jumpstyle meetingy

meet9711.jpg
9.7.2011, České Budějovice

První červencový meeting se konal v Českých Budějovicích, jak už je to běžné. Sešli jsme se mezi 10. a 11. hodinou před vlakovým nádražím, kde jsme také vymysleli a nacvičili společnou sestavu. Když jsme měli pocit, že jsme již všichni, vydali jsme se směrem na náměstí. Na náměstí se konala solo liga, která už se stala tak nějak tradičním středem meetingu. Po vyhlášení vítězů jsme si znovu a znovu zkoušeli společnou sestavu, která nám všem šla lépe a lépe. Pokračovat ve čtení

11. črcProjekt The Republic Of Jumpstyle se vrací

Český jumpstylový projekt The Republic Of Jumpstyle, který má na starosti Sedrick a Nerdy, se za podpory Jump4.cz a Sampler.cz vrací s druhým pokračováním, tentokrát s názvem The Republic Of Jumpstyle 2: Energy Of Life.

V prvním dílu se projekt zaměřil na sblížení jumpstyle komunity. V díle druhém bude hlavním úkolem ukázat tanec Jumpstyle veřejnosti. Za pomoci všech českých jumperů se projekt pokusí říct, proč je tento tanec tak populární, co ho činí tak jedinečným a proč si tanečníci vybrali zrovna tento tanec. Zároveň se pokusí přiblížit české týmy a ukázat je tak, jak je zná jen málokdo.

Přihlásit se můžete na mailu sedrick@sampler.cz nebo poslat zprávu na facebookový profil http://www.facebook.com/vandeniken, kde Vám budou sděleny bližší informace.

Přihlášení do projektu trvá do 11. Srpna 2011.
TOPlist
cron