Přihlásit se

Jump4.cz

Jumpstyle community

Novinky Kategorie CJIL

17. únoCJIL zná vítěze

cjil.jpg
Czech Jumpstyle International League

Po pěti měsících konečně česká mezinárodní liga CJIL našla svého druhého vítěze, kterým se stal - z 276ti registrovaných - polský skokan Wiewiór. Na druhém místě se umístil polský KamiLkadze, na třetím polský Effect s ukrajinským skokanem J*AIR.

Děkujeme všem zúčastněným, blahopřejeme vítězům. Tímto je liga CJIL u konce, další edice se nechystají.

Jako náhradou je tu nová česká národní liga J4C League, do které se zaregistrovalo 57 Čechů a která již odstartovala vylosováním skupin.

http://cjil.jump4.cz/
http://league.jump4.cz/

23. lisCJIL pokračuje, již bez Čechů

Druhá edice české mezinárodní jumpstylové ligy pokračuje. Z celkového počtu 276 zaregistrovaných skokanů v boji o výhru bude po dnešku pokračovat již jen 16 z nich.

Ze začínajícího počtu 30 zaregistrovaných Čechů však již o výhru nebude bojovat nikdo. Porota rozhodla a zastoupení Čechů v lize zakončuje v 1/16 finále Darko, který byl nakonec poražen ukrajinským skokanem Sashkoo.

Čest všem, hlavně českým skokanům, kteří se nebáli ukázat co v nich je přesto, že to na výhru nestačilo.

01. zářRegistrace do CJIL uzavřeny

Je tu konec registrací do druhé edice české mezinárodní jumpstylové ligy, kam se zaregistrovalo neuvěřitelných 276 tanečníků ze všech koutů světa, což dělá CJIL jednu z největších lig světa!

Česká Republika hlásí 30 registrovaných zástupců.

Další informace naleznete na stránkách CJIL: http://cjil.jump4.cz/

Hodně štěstí v lize!

23. črcDruhá edice CJIL je tady!

Vše je připravené a proto nám nic nebrání odstartovat registrace do druhé edice české mezinárodní jumpstylové ligy. K registraci stačí zadat do registračního formuláře přezdívku, se kterou bude Jumper vystupovat po celou soutěž, země, ze které pochází a email, na kterém bude dosažitelný v případě nutnosti. Dále je nutné souhlasit s pravidly. To všechno a více informací najdete na stránkách CJIL http://cjil.jump4.cz (stránka je v anglickém jazyce)

Hodně štěstí všem zúčastněným.

30. říjČeská Mezinárodní Jumpstylová liga je tady!!!

Česká Mezinárodní Jumpstylová liga je tady!!! Do ligy se může zapojit úplně každý a v lize je už teď pár zajímavých jmen jako Iceman, Aleeex, Georginou, Topa nebo z Česka třeba Bagi s Kendasem! Registrace končí posledního dne měsíce listopadu!

Porotci jsou celkem 4, tři z Česka (Eron, Nerdy, Vendas) a 1 z Polska (Komaryt). Hodnotit se bude stupnicí od 1-6. Liga začne 1.prosince, začíná se skupinami.

cjil.jump4.cz
TOPlist
cron