Přihlásit se

Jump4.cz

Jumpstyle community

Novinky Kategorie J4C League

04. čerJ4C League je u konce

j4c-league.jpg
J4C League zná svého vítěze

Jak si již každý může všimnout na stránkách J4C League league.jump4.cz, první edice ligy je u konce a i přes velké emoce známe vítěze této ligy. Z celkového počtu 57 registrovaných Jumperů získal ve finále proti Darkovi první místo Kentán, o třetí třetí místo se rozdělili J-Jumper společně s Wizzákem, kteří neodevzdali videa do malého finále.

Pokračování této ligy, určené pouze pro české Jumpery, není plánováno. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili ligy. Gratulujeme vítězům.

08. břeLiga J4C League míří do osmifinále!

j4c-league.jpg
Do osmifinále se z více než 50 soutěžících probojovalo jen 16 účastníků.

Úvodní skupinová fáze je za námi. V lize zbývá už pouze 16 účastníků, na řadu přichází osmifinále, první opravdové battly. Včera (tzn. středa 7.3.) bylo ohodnoceno všech víc než 50 účastníků a mohlo se tak přistoupit k losování osmifinále. Dnes se tedy koukneme na to, jak to vypadalo ve skupinách a taky jak vypadají osmifinálové dvojice. Pokračovat ve čtení

03. ledČeská liga startuje!

j4c-league.jpg
Logo J4C League

Po mnoha otázkách, zda-li bude nějaká čistě česká liga či ne startuje J4C League a to na adrese league.jump4.cz. Tato liga se například od CJIL liší právě tím, že je čistě pro české jumpstylové tanečníky. Vyhraje tedy na sto procent Čech. Žádná konkurence ze zahraničí.

Hodnotit videa pro J4C League budou Češi Eron, Nerdy a Vendas. Posledním z porotců je výjimka z Polska - Caspar, který bude jako jediný z porotců hodnotit videa anglicky.

Možnost registrovat se je umožněna od nynějška do 15. února.
TOPlist
cron