Přihlásit se

Jump4.cz

Jumpstyle community

Novinky Kategorie Czech Jumpstyle Awards

01. proVýsledky Czech Jumpstyle Awards 2013

awards.jpg
Každoroční anketa Jump4.cz - Czech Jumpstyle Awards

Čtvrtý ročník ankety Czech Jumpstyle Awards je za námi a my Vám přinášíme výsledky. Letos anketu ovládla především taneční skupina Czech Hardcore Jumpers, která získala první místo hned ve třech kategoriích. Pokračovat ve čtení

15. říjCzech Jumpstyle Awards 2013

awards.jpg
Hlasování Czech Jumpstyle Awards 2013 zahájeho!

Rok 2013 se přesunul do své druhé poloviny, a proto je na čase opět spustit hlasování do oblíbené ankety Czech Jumpstyle Awards, kde budete mít opět možnost zvolit si své favority v tanci Jumpstyle.

Pokračovat ve čtení

06. ledVýsledky Czech Jumpstyle Awards 2012

awards.jpg
Czech Jumpstyle Awards 2012

Třetí ročník ankety Czech Jumpstyle Awards je za námi a my Vám přinášíme výsledky. Letošní ročník je zajímavý zvláště v tom, že vyšší příčky ovládly především dívky a objevila se i nová jména, která, alespoň prozatím, nejsou tak známá. Pokračovat ve čtení

05. proCzech Jumpstyle Awards 2012

awards.jpg
Třetí ročník ankety Czech Jumpstyle Awards

Czech Jumpstyle Awards je opět tady! Tak jako minulý rok se ani tento nemůže obejít bez hlasování Czech Jumpstyle Awards, kde máme opět možnost zvolit si své favority v Jumpstyle. Pokračovat ve čtení

16. proVýsledky Czech Jumpstyle Awards 2011

awards.jpg
Anketa Czech Jumpstyle Awards 2011

Hlasování do ankety Czech Jumpstyle Awards 2011 bylo ukončeno a již pro Vás máme výsledky. Oproti loňskému roku v tomto roce hlasovalo o dost více z Vás za své oblíbence.

Nejoblíbenějším hardstylovým interpretem se opět stal HeadHunterz, mezi nejoblíbenější české jumpstylové týmy patří FreakHeadz a Massive Criminals, nejoblíbenějšího jumpstylovým tanečníkem je Nerdy, OwnStyle drží první příčku jako nejoblíbenější jumpstylový podstyl a srazy drží Tábor.

Další výsledky na stránkách s výsledky Czech Jumpstyle Awards 2011.

19. říjCzech Jumpstyle Awards 2011

Tak jako minulý rok se i tento rok nemůže obejít bez hlasování Czech Jumpstyle Awards, kde máte opět možnost zvolit například svého neoblíbenějšího českého i zahraničního jumpstylového tanečníka, kterými se stali v minulém ročníku Nerdy, Vendas a Patrick Jumpen, či nejoblíbenější Hardstyle rádio, kterým bylo Fear.FM. Nově také můžete hlasovat za nejlepší jumpstylový sraz.

Hlasování je již otevřené a bude uzavřeno 19.12.2011! Tak neváhejte a hlasujte i Vy! Hlasovací formulář naleznete ZDE.

10. kvěVýsledky Czech Jumpstyle Awards 2010

Přinášíme Vám, konečně, výsledky Czech Jumpstyle Awards 2010. Výsledky lze shlédnout ZDE. Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a hlasovali. :)

28. ledCzech Jumpstyle Awards 2010 - Přípravy & Logo

Už brzy zde, na tomto webu najdete zbrusu novou anketu "Czech Jumpstyle Awards 2010", kde budete moci hlasovat v devíti kategoriích pro své jumpstyle & hardstylové oblíbence :) V současné době se připravuje videotrailer, kde se dozvíte datum začátku ankety a také kategorie, ve kterých budete moci hlasovat :)

Logo:
awards-logo.png
Logo Czech Jumpstyle Awards
TOPlist
cron