Přihlásit se

Jump4.cz

Jumpstyle community

EronFreestyle, 22. prosinec 2011 01:42

Novinky Report: Předvánoční jumpstylový sraz v Českých ...

2086 Srazy
22. pro 2011 Report: Předvánoční jumpstylový sraz v Českých ...
403207_260032004057535_146153922112011_712664_167656252_n.jpg
17.12.2011, České Budějovice

Sobota, 17.12.2011. Před nádražím v Českých Budějovicích se zase začíná tvořit hlouček lidí. Nechtějí si totiž nechat ujít zaručeně poslední letošní meeting. Vánoční meeting, už tradičně v Českých Budějovicích si nenechalo ujít víc než dvacet lidí z Budějovic, Tábora, Soběslavi nebo třeba Příbrami. Sraz vedla opět naše skupina FreakHeadz a kromě nás jsme tu mohli vidět FuryDancerz, Fresh Jumpers, Gold Jumpers, Mafia Jumpers, Jumpermana a samozřejmě pár zajímavých nových tváří.

Jako první zastávku jsme tentokrát hned po nádraží zvolili park Na Sadech, kde se našlo místo k sezení a začala se skákat společná sestava. Potom, co Kendas s Vendasem šli zpátky na nádraží pro opozdilce – Hysu z Olomouce, my s Bagim jsme se vrhli na starší styly. Přišel na řadu Antikken, French Jump nebo taky Skien. Největší problém dělal antikken. Za chvíli už tu byl Hysa a po pár slovech s ním se udělala společná fotka a chystal se přesun.

Jako už tradičně přišlo na řadu Hladový Vokno a Goldy, který s oblibou zvěčňuje nás, coby požírače Doktor burgrů nebo zapečených baget. Chvíli jsme zůstali opodál na náměstí a pak už jsme se vydali k sokolovně. Na parkovišti před ní jsme natočili společnou sestavu.

Původně jsme tento sraz věnovaný oldschoolu chtěli ukončit už ve dvě hodiny a bez jakýchkoliv „battlů“, pro velký zájem se ale menší „šampionát“ uskutečnil. 16 soutěžících jsme rozdělili do dvou skupin, z každé postupovali 4 jumpeři. Battly nakonec vyhrál Wizzák, druhý skončil Jumperman. Třetí byl „Crazy Spinner“, na čtvrtém místě byl TeeJay. Nutno podoknout, že celou dobu v battlech se všichni bavili Jumpermanem, ať už fuckoval Pospiho nebo házel čepici na Wizzáka. Pospimu nepomohlo ani to, že nám poslal pusu a pak už mohl jen brečet na Bagiho rameni.

Po battlech se sraz ukončil a šlo se různými směry domů. Plno lidi zamířilo do „mekáče“, kde se debatovalo o všem možném, o zahraničních ligách, o jumperech a tak dále. Nakonec většina lidí skončila kolem čtvrté na nádraží a jelo se domů.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem, co se zúčastnili. Určitě se máte na co těšit.
TOPlist
cron