Přihlásit se

Jump4.cz

Jumpstyle community

EronFreestyle, 08. březen 2012 15:32

Novinky Liga J4C League míří do osmifinále!

2137 J4C League
08. bře 2012 Liga J4C League míří do osmifinále!
j4c-league.jpg
Do osmifinále se z více než 50 soutěžících probojovalo jen 16 účastníků.

Úvodní skupinová fáze je za námi. V lize zbývá už pouze 16 účastníků, na řadu přichází osmifinále, první opravdové battly. Včera (tzn. středa 7.3.) bylo ohodnoceno všech víc než 50 účastníků a mohlo se tak přistoupit k losování osmifinále. Dnes se tedy koukneme na to, jak to vypadalo ve skupinách a taky jak vypadají osmifinálové dvojice.

Začněme skupinami. V první skupině jsme mohli vidět plno zajímavých lidí. V prvé řadě určitě J-Jumper, který už je v Čechách docela známý, ať už vystoupením ve slovenské lize nebo v první edici CJIL, kde se probojoval do osmifinále. Velkým překvapením byl (a to nejen pro mě) Xeon, který nakonec skupinu vyhrál díky svému stylu, který má blízko k Jagrovi. J-Jumpera (který skončil na třetím místě ve skupině) přeskočil ještě FiiFan, další zajímavý nováček. Čtvrté místo urval táborský Vrky před Nittfëstem a Frogem.

Druhé skupině kralovala znovu velká neznámá - Spacer, který skončil o celý jeden bod před uctívaným příbramským talentem Jumpermanem. Jen 0.25 bodu za ním se umístil další příbramák, Víčko. V této skupině se urodila také první remíza, a to na posledním postupovém místě. Stejně bodů měl jak TeeJay, tak Crazy Spinner. Postup nakonec minul Crazy Spinnera, pro kterého hlasoval jen Vendas, naopak TeeJay hlásil všude možně, jakou má radost z postupu.

Skupina numero drei, tam po celou dobu probíhal boj o čelo mezi Wizzákem a Darkem. Oba natočili velmi dobrá videa, nakonec přeci jen zvítězil Darko, Wizzák druhý. Za nimi s velkým odstupem Skipy a jen tak tak to měl ještě Shiftinho.

Poslední skupina měl jasného favorita. Tím byl Kendas aka Kentán z Montarži, který tuto skupinu také vyhrál. S velkým odstupem na druhém místě byl Qoss. Na třetím až čtvrtém místě nastala další remíza a s ní další diskuze rozhodčích. Společně na třetím místě byla Annie Wee, Wargor a Ofeek. Já jediný jsem byl pro Wargora, proto také postoupil Ofeek a Annie Wee. Bohužel, Wargor neunesl prohru a tak nám začal spamovat chat.

O skupinách vše, tak teď něco málo o osmifinále. Na osmifinále chceme od účastníků 2 sóla, mají čas do 21.3, pravidla jsou jinak pořád stejná. Rozlosování děláme stejně, jako tomu bylo v CJIL, tedy pomocí programu Loser. Rozlosovával jsem jako vždy já a dopadlo to následovně:

Obrázek

Tak a to už je ode mě vše. Více ode mě se dozvíte po ohodnocení osmifinále, kdy znovu shrneme, co se v lize dělo a co se dít bude. Těším se na vás příště, zatím ahoj a účastníkům hodně štěstí v lize.
TOPlist
cron