Přihlásit se

Jump4.cz

Jumpstyle community

J4C, 12. duben 2012 10:33

Novinky Projekt: Kronika českého Jumpstylu

12. dub 2012 Projekt: Kronika českého Jumpstylu
kronika-410x300.jpg
Nový jumpstylový projekt Kronika.

Po úspěšném projektu The Republic Of Jumpstyle se po dlouhém uvažování Sedrick rozhodl přijít s něčím novým. Ujišťuje, že tohle český Jumpstyle ještě nezažil. Uděláme si totiž na YouTube vlastní kroniku. Využijeme všech možností tohoto portálu a vytvoříme internetovou knihu, která bude obsahovat všechny zásadní momenty českého Jumpstylu!

Zopakujeme si, kdy bylo první české jumpstylové vystoupení, první český tutoriál, první liga, videoklip, jumpstylový sraz a další důležité věci, které zde prostě nesmějí chybět.

„Samozřejmě dohromady to nemohu dát sám. Ani já si totiž nepamatuji, co vše se za tu dlouhou dobu událo. Proto budu potřebovat i Vaši pomoc.“ píše dále na svém blogu Sedrick. Vaším úkolem bude napsat mu tipy na zásadní momenty v českém Jumpstylu. Pokud možno nejlépe i s odkazem na video. To vše totiž bude v kronice obsaženo.

Pokud v kronice chcete vidět i své video a jméno, a myslíte si, že by tam nemělo chybět, pak Sedrickovi napište pár informací k tomu, proč tam chcete být právě Vy a připojte i odkaz na Vaše video, které chcete mít v kronice. Vaše video může být úplně nové, ale i starší. To záleží čistě na Vás.

Vytvoříme společně něco fantastického. Něco, co český, dokonce ani světový Jumpstyle nepamatuje. Možná nejsme nejlepší, možná nemáme nejlepší komunitu, ale tohle bude legendární, stejně jako TROJ!

Své tipy a videa posílejte do zpráv na Facebook http://www.facebook.com/vandeniken a nebo na e-mail sedrick@sampler.cz.

Čas máte do 30.4.2012.

- Převzato z Nový projekt: Kronika Českého Jumpstylu | Sedrick | Sampler.cz
TOPlist
cron