Přihlásit se

Jump4.cz

Jumpstyle community

J-Jumper, 09. červen 2012 21:28

Novinky Červnový jumpstylový sraz v Praze 2012

1968 Srazy
09. čer 2012 Červnový jumpstylový sraz v Praze 2012
pohary-praha.jpg
Štítky výherních pohárů

Píše se datum 9. června 2012 a máme tu další jumpstylový sraz v Praze! Počasí nám nádherně vyšlo, ačkoli ráno to nevypadalo na slunko. Tentokrát sraz probíhal pod dohledem J-Jumpera, Wargora a Dawidowa.

Všichni jsme se sešli na Hlavním nádraží a jeli společně na místo konání, což byla Letná. V prvé řadě bylo uvítání, poděkování organizátorům za hudbu a ceny. Dále pak půlhodinová příprava, aby se Jumpeři protáhli a dopilovali poslední úpravy svého jumpu. Poté jsme zahájili battly jednotlivců. Jumperů bylo přihlášených kolem 20ti. Do poroty zasedl Wargor, XeOn a Dawidow. Battly jsme rozdělili podle stylů, abychom zjistili, jak je na tom každý se základy.

Velkým překvapením byly slečny, které nám předvedly opravdu obdivuhodný výkon, který se dal srovnávat i se zkušenějšími Jumpery u nás. Myslím si, že dívčí kategorie Jumpstylu v Česku má už určitou slušnou úroveň. Mezi program jsme také zahrnuli zaučení Jumperů. Co se chtěli naučit nového a zajímavé triky od zkušenějších.

Největší zájem o triky měly nejvíce slečny, což mě potěšilo. V battlech Jumpeři ukazovali svou kreativitu, ale také agresivitu. Některé battly byly opravdu zajímavé. Bylo vidět to zapálení. 3. místo zaujal Max Dee, který o své místo bojoval s Goldym. Dále finále, kde se utkal Víčko se Spacerem. Dle mého názoru nejlepší battle, protože do toho kluci dali vše, aby získali zlato. Ačkoli to bylo vyrovnané, stal se vítězem Víčko.

Též se konaly battly skupin, které vyhráli HardRaverz. Z tohoto týmu pochází právě Max Dee, takže si odnesl pohár za třetí místo a největší pohár za vítěznou skupinu. Měli jsme také skvělé publikum. Lidé se zastavovali, fotili nás, natáčeli si nás a povzbuzovali nás. Ke konci jsme si všichni zaskákali společnou sestavu a tím jsme tento sraz ukončili. Jumpeři odcházeli s úsměvem na obličeji, ačkoli unavení.
TOPlist
cron