Přihlásit se

Jump4.cz

Jumpstyle community

Vendas, 23. červenec 2011 18:29

Novinky Report: Červencové Jumpstyle meetingy

1471 Srazy
23. črc 2011 Report: Červencové Jumpstyle meetingy
meet9711.jpg
9.7.2011, České Budějovice

První červencový meeting se konal v Českých Budějovicích, jak už je to běžné. Sešli jsme se mezi 10. a 11. hodinou před vlakovým nádražím, kde jsme také vymysleli a nacvičili společnou sestavu. Když jsme měli pocit, že jsme již všichni, vydali jsme se směrem na náměstí. Na náměstí se konala solo liga, která už se stala tak nějak tradičním středem meetingu. Po vyhlášení vítězů jsme si znovu a znovu zkoušeli společnou sestavu, která nám všem šla lépe a lépe. Následně jsme se vypravili k Hladovému Voknu, samozřejmě, že za účelem naplnit naše nenasytné žaludky. Poseděli jsme, zaskákali jsme si a poté se vydali směrem – autoškola. Vyhlásili jsme zde nový styl soutěžení, Duo Ligu, která spočívá v tom, že se vylosují dvojice, která spolu poté v daném čase secvičí duo sestavu, vyhrává jednoduše ta dvojice, která ze sebe vydá to nejlepší. Bylo veliké horko a tak se část z nás rozhodla se zde také osvěžit v řece. Nakonec jsme ještě zašli do KFC, znovu se naplnit, a poté už jsme se rozjeli do všech koutů. Tento meeting, já osobně, považuji za poměrně povedený, jak už tomu bývá.

meet23711.jpg
23.7.2011, Tábor

Druhý červencový meeting byl uspořádán v Táboře, kde nebyl poprvé, ale zato po dosti dlouhé době. Sešli jsme se v 11 hodin na nádraží a odtud jsme vyrazili do nedalekého parku, kde jsme hned ze začátku uspořádali OldSchool ligu. Tato liga byla velice zábavná, a zároveň dosti překvapivá. Následně jsme se vydali ke zdejší zemědělské škole, kde je výborný plac na Jumpstyle. Konala se zde Allstyle solo liga, která obsahovala jako vždy Main Cup a Consolation Cup. Všechno proběhlo bez problémů, vyhlásili jsme ty pravé vítěze a vydali jsme se do Billy na nákupy. Nasvačení, napití, jsme popošli o kousek dál na cestu k Jordánu, kde se již podruhé konala Duo liga. Nejrůznější dvojice vymyslely a secvičily skvělá dua, která stojí za pochvalu. Opět bylo vidět, jak se Jumpeři vyvíjí, zlepšují a získávají více a více zkušeností. Ani jsme se nenadáli a bylo 16 hodin, čas jít se občerstvit do QuickBurgeru a ukončit sraz. Dobře jsme se nadlábli, užili jsme si trochu srandy, někteří z nás viděli i opice a gorily, a nastal čas rozloučit se a s dobrým pocitem se vydat na cestu domů.

Speciálně bych rád poděkoval Hysovi, který opět, bez námitek a rád přijel za námi až z Olomouce a také všem, kteří se zúčastnili alespoň jednoho z těchto dvou úžasných meetingů.

Na obou meetinzích byl také nezapomenutelný Caspar, Jumper z Polska, kterého si všichni okamžitě oblíbili, a myslím, že nemluvím jen za sebe, když řeknu, že bez něj by to bylo doslova o ničem.

We love you Caspar!

See U :)
TOPlist
cron