Přihlásit se

Jump4.cz

Jumpstyle community

Knoty, 05. srpen 2012 12:59

Novinky Srpnový jumpstylový sraz v Táboře

1701 Srazy
05. srp 2012 Srpnový jumpstylový sraz v Táboře
4812meettabor.jpg
4.8.2012, Tábor

Sobota a zase jen sobota. Jako by si tento den oblíbily jumpstylové meetingy v České republice. 4. srpen 2012 - tento den se konal jumpstylový meeting v Táboře pod vedením Knotyho a Darka.

Okolo desáté hodiny se před halou vlakového nádraží sešlo okolo patnácti lidí. Počasí nám příliš nepřálo, ale tím jsme se nenechali zastavit. Objevili se zde skoro celý tým FreakHeadz, Fresh Jumpers, Mafia Jumpers, Fury Dancerz, Pudi, Vrky nebo dokonce Shock Memberz z Moravy.

Podle plánu se šlo do parku, kde jsme se rozdělili do trojic na tzv. „tria“. Každá trojice dostala za úkol vymyslet společnou sestavu. Do těchto trojic se zapojili úplně všichni. Pro tuto variantu jsme se rozhodli z důvodu malé účasti, abychom mezi sebou mohli lépe komunikovat a lépe se poznali. V parku se k nám připojili i dva kluci. Jeden z nich ovládal Electro dance a druhý Breakdance, byla tedy možnost shlédnout zajímavé kousky. Mezi tím jsme nahráli společný „basic“. Sestavy jsme trénovali až do času oběda. Pro ten si cestou k zemědělské škole skočili jen pořadatelé s Vrkym a Qossem.

U zemědělské školy se skákalo podle nálady a síly. V plánu bylo natočit společné video nazvané „Way“, které se natočit podařilo. Nejvíce nás pobavil asi Wizzák na kole s Vendasovo roztrženým sáčkem na housky. Mimochodem nám Vendas hodně pomáhal s organizací, děkujeme. Ke konci jsme vyfotili společnou fotku a okolo čtvrté hodiny se spolu rozloučili a šli domů.

Neměli jsme v plánu pořádat battly o ceny, diplomy, místa a podobně. Byl to sraz bez hádek, jak má být. Myslím, že se s námi každý zasmál. Ať si každý říká, co chce, sešli jsme se v pohodovém kolektivu a užili si to. Chtěl bych poděkovat všem, kteří se zúčastnili a nenechali nás v tom. Snad se uvidíme někdy příště.
TOPlist
cron