Přihlásit se

Jump4.cz

Jumpstyle community

J4C, 13. září 2012 16:42

Novinky The Republic Of Jumpstyle je zpět s třetí edicí

13. zář 2012 The Republic Of Jumpstyle je zpět s třetí edicí
TROJ.jpg
TROJ se vrací.

Projekt The Republic Of Jumpstyle měl v posledních měsících problémy. Od změny organizátora, po dočasné neaktivitě a úplném zrušení. Nakonec se však TROJ vrací v plné síle.

Mezitím v létě Sedrick pracoval na zcela podobném, ale novém projektu s názvem World Jumpstyle Crew in movie, kam se mohlo dostat jen velmi málo Jumperů z Čech. Když viděl, jaký je u nás zájem o podobné projekty, rozhodl se, že kvůli několika nepřejícím Jumperům a hejterům nezruší něco, co ostatní mají rádi, proto dal The Republic Of Jumpstyle druhou šanci.

Třetí edice ponese název The Republic Of Jumpstyle 3: Oldchool Edition. Jak již z názvu vyplývá, bude se jednat čistě o oldschoolové video. „Nechceme totiž po vydání videa opět sledovat narážky Jumperů, kteří si myslí, že jsou něco více a pomlouvají ty méně zkušené.“ vyjádřil se k projektu Sedrick. Ve stylu OldSchool se totiž rozdíly nepoznají tolik, jako v ostatních stylech.

Pokud tedy máte tento projekt rádi a také Vás již nebaví ty věčné hádky v komunitě, a chcete se stát součástí tohoto největšího jumpstylového projektu ČR, pak si přečtěte následující informace.

Požadavky:
  • Pošli jedno sólové, minimálně 20 vteřinové, video, kde tančíš OLDSCHOOL Jumpstyle. Pokud se bude jednat o jiný styl, video nebude zveřejněno.
  • Video si můžeš libovolně upravit, nebo ho nech v originálu a úpravy přenecháš nám.
  • Song si můžeš vybrat sám, nebo se necháš překvapit. Pokud máš song vybraný, můžeš ho nahrát přímo do videa, nebo ho poslat zvlášť a připsat, jakou část songu chceš.
  • Nahraj své sólo v co nejlepší kvalitě. Videa ze starých mobilů atp. nebudou zveřejněna.
  • Tentokrát po Tobě nechceme žádné povídání, musíš však ve svém klipu předvést pozdrav, který budou mít všichni (We love Jumpstyle). Viz. obrázek zde.
  • Své video pošli Sedrickovi na e-mail sedrick@sampler.cz nebo do zpráv na Facebooku: http://www.facebook.com/alt.martin
Termín:
Svůj klip můžeš posílat do 11. listopadu 2012!

Pokud máš jakýkoliv dotaz, můžeš napsat Sedrickovi nebo Nerdymu. Těšíme se na Tvou účast a doufáme, že tahle edice bude ještě lepší, než ta předchozí a že si všichni užijeme plno zábavy.

Jumpu zdar!
TOPlist
cron