Přihlásit se

Jump4.cz

Jumpstyle community

J-Jumper, 15. říjen 2012 15:36

Novinky Říjnový jumpstylový sraz v Praze

1451 Srazy
15. říj 2012 Říjnový jumpstylový sraz v Praze
meet-praha61012.jpg
6.10.2012, Praha

6. října se konal další jumpstylový meeting v Praze. Místo setkání a konání se vrátilo zpět na Václavské náměstí. Počasí nám opět nádherně přálo, tak, jako předešlé srazy, které se konaly vždy v sobotu, a hned druhý den pršelo. Poslední dobou máme tedy veliké štěstí.

Sešli jsme se opět v pěkném počtu, jak těch známých lidí, tak i těch, co si skočí jen občas. Taky se na nás přišel podívat Sedrick, jeden z nejdéle skákajících Jumperů. Také diváků jsme měli hodně a to přátele zúčastněných skokanů, přátelé přátel, co chtěli vidět, co to vlastně Jumpstyle je a samozřejmě kolemjdoucí. O hudbu bylo také postaráno. Všichni si mohli pouštět písničky dle své libosti a také pak podle toho předvést, co v nich je. Učili jsme se sestavy, povídali jsme si, ale rozhodně jsme se nenudili.

K poslední části meetingu jsme uspořádali battle, abychom sraz nějak hezky zakončili. Nešlo o výhru, ani o ceny, ale o to, aby Jumpeři ukázali to nejlepší, co umí a hlavně je dodělat po tom neustálém skákání.

Nikdo, si myslím, prohry nebral osobně. Všichni to brali jako zábavu a o to také šlo. Nakonec vyhrál XeOn. V porotě sem byl já - J-Jumper; Dawidow, který preferuje hudbu Hardstyle; yoZze, který tancuje tanec Shuffle a nakonec slečna, která s Jumpstyle teprve začíná. Hodnocení tedy bylo přiměřené a bylo hodnoceno z rúzných hledisek.

Když všichni odcházeli, tvářili se příjemně a meeting chválili, takže bych řekl, že jsme po nějaké době zažili opět skvělý meeting.

TOPlist
cron