Přihlásit se

Jump4.cz

Jumpstyle community

Sedrick, 14. listopad 2012 22:21

Novinky The Republic Of Jumpstyle 3: Oldschool Edition

14. lis 2012 The Republic Of Jumpstyle 3: Oldschool Edition
TROJ.jpg
Třetí díl The Republic Of Jumpstyle je na světě

Když jsem s Nerdym zakládal tento projekt, tak by mě vůbec nenapadlo, že se dočkáme i třetí edice.

Ano, už od první chvíle nás všichni odrazovali, že to nedáme dohromady, že nám jumpeři ta videa nepošlou, ale opak je pravdou. TROJ je stále populárnější a důkazem je již třetí edice, které se zúčastnilo neuvěřitelných 16 týmu a jumperů, což je, myslím si, rekord.

Třetí edice se nese v duchu OldSchool Jumpstyle a jak je vidět, všem to náramně prospělo. Nikdo se u toho nehádá a dokonce jsou slyšet i slova ve stylu „český Jump kráčí do lepší budoucnosti,“ takže konečně se povedl úkol, který jsme si dali už u prvního dílu – sjednotit komunitu.

Přátelé, nebudu se tu rozepisovat. Všichni víme, jak to s českým Jumpem je. Musím však říct, že z tohoto videa mám nesmírnou radost a doufám, že Vy také. Pokusme se udržet komunitu alespoň na této úrovni. Vybodněme se na ligy a soupeření. Dělejme společná videa a užívejme si to. Není nás mnoho, tak se navzájem nesuďme a neprovokujme.

Chci moc poděkovat všem, co se zúčastnili. Dalo to velkou práci, abychom to dostali do téhle podoby a bez Vás by to prostě nešlo. Díky a doufám, že se příští rok zase sejdeme.

Ještě jednou díky, Sedrick.

TOPlist
cron