Přihlásit se

Jump4.cz

Jumpstyle community

Sedrick, 05. prosinec 2012 14:11

Novinky Czech Jumpstyle Awards 2012

05. pro 2012 Czech Jumpstyle Awards 2012
awards.jpg
Třetí ročník ankety Czech Jumpstyle Awards

Czech Jumpstyle Awards je opět tady! Tak jako minulý rok se ani tento nemůže obejít bez hlasování Czech Jumpstyle Awards, kde máme opět možnost zvolit si své favority v Jumpstyle.


Tento rok je však výjimečný. Letos se totiž bude bojovat o ceny. Těch cen bude hned několik. Máme pro Vás připraveny tři nádherné poháry, které můžete získat ve třech kategoriích: 1. místo v kategorii Nejoblíbenější jumpstylový tanečník, Nejoblíbenější jumpstylový tým a Nejoblíbenější jumpstylový videoklip.

Další cenou bude speciální místo s fotografií a textem na oficiálním jumpstylovém webu Jump4.cz a také speciální „zlatý“ prostor v dalším pokračování The Republic Of Jumpstyle.

Tyto tři kategorie jsou samozřejmě doplněny o další kategorie, které jsou však již bez odměn.

To již stojí na to, nemyslíte? Proto svolejte své fanoušky, ať pro Vás hlasují v těchto kategoriích a nechť vyhraje ten nejoblíbenější!

Připomínáme, že nechceme zjistit, kdo je nejlepší, ale kdo je nejoblíbenější. Nejde nám o žádné tvrdé soupeření, jako v ligách.

Hlasování je již otevřené a končí 30.12.2012. Vítěze vyhlásíme po Novém roce a zároveň také zašleme výhercům poháry. Doufáme, že tímto ročníkem se Czech Jumpstyle Awards dostane do většího podvědomí fanoušků a vše proběhne v klidu.
TOPlist
cron