Přihlásit se

Jump4.cz

Jumpstyle community

Sedrick, 16. červen 2013 23:18

Novinky Červnový jumpstylový sraz v Praze 2013

5345 Srazy
16. čer 2013 Červnový jumpstylový sraz v Praze 2013
TROJ4 (1).jpg
The Republic Of Jumpstyle 4 natočen!

15. června 2013 se konal odložený Jumpstyle meeting v Praze, který jsem pořádal já - Sedrick, ve spolupráci s Jump4.cz a Sampler.cz.

Sraz byl, jako vždy, v 10:00 na Václavském náměstí. Počasí nám konečně přálo a tak byla pohodová nálada hned od začátku. Na „Václaváku“ se na nic nečekalo a hned se natočila první společná sestava do čtvrtého dílu projektu The Republic Of Jumpstyle. Tu se povedlo natočit hned na první pokus, takže se mohlo přejít k natáčení pozdravů.

Další fází byl přechod ke Kyvadlu. Já osobně jsem si tuto „procházku“ moc užil a věřím, že jsem nebyl jediný. Po výšlapu snad stovek schodů ke Kyvadlu jsme si dali menší odpočinek a pak se hned pustili do natáčení dalších sestav týmů a Jumperů do TROJ 4.


Díky občerstvení od C-Walkerů jsme nabrali další síly a mohli se pustit do nejočekávanější části dne. Liga byla připravena a poháry již vyhlíželi své nové majitele. V porotě jsem nakonec usedl já společně se Šárkou a Dawidowem. Liga měla tři kategorie a z každé kategorie vyšel jeden vítěz, který si odnesl pohár. Musím říci, že jsem rád za velký počet přihlášených tanečníků. V lize totiž soutěžilo téměř 30 lidí.

Výkony byly úctyhodné a je vidět, že Jumpstyle v Čechách je již opravdu na úrovni. O to těžší bylo vybrat vítěze. Rád bych dal poháry mnohem více lidem, ale bohužel jsem nemohl. Vítězem třetí, nejlehčí, skupiny se stal Henďa, člen Fresh Gold Jumpers. Pohár v druhé, střední kategorii, si odnesl Kikis, nový člen nejstaršího českého jumpstylového týmu Czech Hardcore Jumpers. Tím nejlepším Jumperem v nejtěžší první kategorii se stal, možná trochu nečekaně, RediVic ze The Supernatural Team.

Po lize se natočila druhá společná sestava, nafotilo se pár skupinových fotografií , čímž se sraz pomalu ubíral ke svému konci.

Po prvotních komplikacích s nepřízní počasí, následném přesunutí na nový termín a problémech s místem den před konáním srazu, si myslím, že se sraz povedl a doufám, že se Vám všem líbil a užili jste si ho. Chtěl bych poděkovat Šárce a Dawidowovi za pomoc při hodnocení ligy, Wargorovi za rádio, C-Walkerům za jídlo a sdílení společného místa a v neposlední řadě chci poděkovat všem za to, že dorazili a vytvořili tak fajn atmosféru během celého dne.

Gratuluji vítězům ligy a všechna čest poraženým, byli jsme super.

Byl to první meeting, který jsem pořádal. Možná se o něco podobného někdy zase pokusím, uvidíme. Každopádně doufám, že další sraz bude brzy, i třeba v režii někoho jiného a všichni se zase uvidíme.

Díky, Sedrick.

P.S. Stříhání videa do projektu The Republic Of Jumpstyle 4 právě začalo!
TOPlist
cron